Porównanie błyszczyków przez właścicieli salonów urody

COLOR RICHE EXTRAORDINAIRE

LOreal Paris

50 zł/ 5,5 ml

ZDANIEM PRODUCENTA: Eliksir zmiękczający i nawilżający usta. Nabłyszcza wargi i równomiernie kryje. Zawiera olejki m.in. arganowy, lotosowy, kameliowy.

ADA: Jest gęsty i bardzo się lepi. Nierównomiernie się rozprowadza i nie utrzymuje się w konturach. Po nałożeniu daje półtransparentny efekt wilgotnych ust. Utrzymuje się ok. trzech godzin. Aplikator jest mało precyzyjny, a opakowanie słabe jakościowo. Ma słodki zapach, niewyczuwalny po aplikacji.

EMILIA: Jest gęsty, kremowy. Dobrze się nakłada, ale skleja usta. Daje piękny połysk, jak tafla wody i długo się utrzymuje. Dobrze nawilża. Opakowanie wygodne, ale aplikator wyciąga zbyt dużo produktu. Ma męczący zapach, który na szczęście szybko się ulatnia.

LIPGLASS

M.A.C

80 zł/ 4,8 g

ZDANIEM PRODUCENTA: Wygładzająco-odżywczy błyszczyk z olejkiem jojoba. Pozostawia na ustach wykończenie o wysokim połysku. Może być aplikowany bezpośrednio na usta, kredkę lub szminkę.

JOANNA: Błyszczyk rozwarstwia się w opakowaniu. Ma bardzo gęstą konsystencję i trudno go równomiernie rozprowadzić. Aplikator nie ułatwia zadania. Po nałożeniu daje mocny połysk i intensywny kolor. Bardzo się klei, przez co nie jest komfortowy w noszeniu. Przeszkadza mi również zapach, bardzo mocny, chemiczny, długo się utrzymujący.

Nie dla mnie

HALSZKA: Jest gęsty, ale dobrze się rozprowadza. Bardzo trwały, nie zbiera się w kącikach. Świetnie nawilża usta i delikatnie je powiększa. Zapewnia subtelny lustrzany połysk. Ma piękny, waniliowy zapach.

Warto kupić

GLOSSY LIPS

Pupa

63 zł/ 7 ml

ZDANIEM PRODUCENTA: Nawilżająco-regenerujący i wygładzający błyszczyk z olejkiem arganowym. Pozostawia usta pełne blasku i optycznie powiększone.

MARIA: Jest gęsty, ale łatwo się rozsmarowuje i nie skleja ust. Świetnie nawilża i odżywia oraz optycznie powiększa. Jest trwały, nie zbiera się w kącikach. Dobrze kryje, daje ładny połysk z delikatnymi drobinkami. Plus za przyjemny zapach i wygodny aplikator.

Warto kupić

MARTYNA: Jest kremowy, więc trzeba go ostrożnie nakładać, gdyż pozostawia smugi. Bardzo wydajny. Po nałożeniu wargi się nie sklejają, dzięki czemu produkt jest komfortowy w noszeniu. Długo się utrzymuje i nie zbiera w kącikach. Zapewnia piękny połysk i optycznie powiększa usta Ma przyjemny zapach.

świetny, muszę go mieć!

LIP GLOSS

Bobbi Brown

115 zł/ 7 g

ZDANIEM PRODUCENTA: Nawilżający błyszczyk z olejkiem jojoba. Zapewnia efekt wilgotnych ust i optycznie je powiększa.

KATARZYNA: Jest gęsty, wręcz kremowy. Nie lepi się. Świetnie odżywia i nawilża wargi, stosuję go zamiast balsamu. Jest trwały, nie spływa – utrzymuje się ok. 5 godzin. Daje piękny połysk. Pasuje zarówno do subtelnego makijażu, jak i mocnego smoky eye. Plus za delikatny, miętowy zapach.

świetny, muszę go mieć

MARTYNA: Jest gęsty, ale dobrze się rozprowadza. Dzięki takiej konsystencji nie zbiera się w kącikach i długo się utrzymuje, nawet podczas jedzenia i picia. Równomiernie pokrywa usta, nie zostawia smug. Daje piękny lustrzany połysk i optycznie powiększa wargi. Ma eleganckie opakowanie i miętowy zapach.

świetny, muszę go mieć

REVOLUTION HIGH-COLOR LIPGLOSS

Urban Decay

102 zł/ 5,1 ml

ZDANIEM PRODUCENTA: Kremowy mocno kryjący błyszczyk. Nawilża usta, sprawia, że wyglądają na pełniejsze i zapewnia satynowe wykończenie.

ADA: Nie jest zbyt gęsty i lepki. Dość dobrze i równomiernie kryje. Świetnie nawilża usta. Utrzymuje się ok. trzech godzin. Ma wygodny aplikator. Plus za ładny, słodki zapach, szkoda, że czuć go tylko podczas aplikacji.

Warto kupić

KATARZYNA L: Ma przyjemną konsystencję, nie lepi się zbyt mocno i jest komfortowy w noszeniu. Dobrze kryje i daje ładny, delikatny połysk. Bardzo trwały! Jeśli się ściera, to równomiernie. Ma wygodny aplikator. Jedynie zapach nie przypadł mi do gustu, ale jest wyczuwalny tylko podczas aplikacji.

świetny, muszę go mieć

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Kobieta

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Preparaty na wzmocnienie naczyń krwionośnych

Preparaty na wzmocnienie naczyń krwionośnych Naczynia krwionośne wchodzą w skład układu kr…