TANIE 360 STOPNI – GIGABYTE JOLT DUO

Oto najtańsza kamera 360, dostępna obecnie na rynku. Gigabyte Jolt Duo to lekka, kompaktowa kamera z dwoma obiektywami o jasności F/2.0, która nagrywa filmy sferyczne w rozdzielczości Fuli HD w 30 klatkach na sekundę, które po szybkiej obróbce w aplikacji dołączonej do kamery można opublikować na Facebo-oku i YouTubie. Kamera łączy się bezprzewodowo ze smartfonem (Android i iOS), dzięki czemu sterowanie i dostęp do ustawień jest wygodny i nie sprawia żadnych problemów. Bardzo podoba nam się to, że firma Gigabate stworzyła gadżet w bardzo atrakcyjnej cenie. Bez tanich kamer 360 filmy sferyczne nigdy nie staną się na tyle popularne, abyśmy mogli uznać je za nowy standard. Producent oferuje też bardzo bogaty wybór akcesoriów do Jolt Duo. CENA: ok. 700 zł

WIELKA MOC W MAŁEJ OBUDOWIE NITECORE TIP

To zaskakujące, w jak wielu codziennych sytuacjach przydaje się latarka! Z tym że noszenie przy sobie pełnowymiarowej, tatarki wcale nie jest wygodne, a przypinane do kluczy latareczki–breloczki dają bardzo mało światła… I tu pojawia się Nitecore TIP. Ta latarka ma zaledwie 6 cm długości i waży 23 g, a dzięki diodzie CREE XP-G2 potrafi emitować światło o mocy aż 360 lumenów! Wbudowana, ładowana z USB bateria wystarcza na ponad dwie doby pracy z minimalną lub pól godziny z maksymalną mocą, cena to 120zł.

SPRYTNY DOM – ZOTAC COZEE SMART HOME

Nowa seria produktów firmy Zotac to sposób na „smart home” dla tych, którzy zawsze interesowali się tym tematem, ale bali się spróbować. Aktualnie Cozee Smart Home składa się z trzech urządzeń: głównego modułu zarządzającego, „inteligentnego” gniazdka oraz czujnika, mierzącego temperaturę, wilgotność i jasność, a także wykrywającego ruch. Można też korzystać z urządzeń innych firm, np. żarówek typu smart. Całość podłącza się w sposób intuicyjny, obsługa jest banalnie prosta, a nasz dom… staje się nagle inteligentniejszy. Dzięki modularności systemu jego możliwości są całkiem duże: niezależna obsługa wielu pomieszczeń, wielu urządzeń (pojedynczo i grupowo), specjalne plany, np. na czas naszego wyjazdu.

To naprawdę jest całkiem smart! CENA: nieustalona

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Ciekawostki

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Zwrot ubezpieczenia Holandia

Każda osoba pracująca lub mieszkająca w Holandii ma obowiązek posiadania ubezpieczenia zdr…