Z platform językowych FunEngilsh.pl korzystają szkoły i biblioteki w Polsce i poza granicami kraju.

FunEnglish.pl to e-learningowy portal dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych. Z platform językowych FunEnglish. pl korzystają szkoły oferujące kursy z angielskiego, francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, a także firmy prowadzące zajęcia z angielskiego dla dzieci. Z usług firmy w poprzednim roku skorzystało 70 placówek. Dodatkowo, platforma funenglish wykorzystywana jest w 900 bibliotekach i 800 szkołach podstawowych na zasadzie sprzedaży licencji.

– Do końca września bieżącego roku zamierzamy zdobyć tylu partnerów, żeby przekroczyć liczbę 1000 szkół i 1000 bibliotek – mówi Krzysztof Wojewodzie z firmy FunEngilsh.pl. – Chcemy także pozyskać 70 szkół językowych.

Firma rozrasta się również na rynku naszych zachodnich sąsiadów. Dzięki sprzedaży licencji partnerowi na rynku niemieckim, uruchomione zostały strony english123.de i ingles123.es. Metoda nauczania sprzedawana jest także w Hiszpanii i Ameryce Południowej. Wkrótce będzie dostępna także we Francji, Włoszech i Rosji.

Szkoła językowa, która chce skorzystać z produktu FunEngilsh.pl musi mieć przede wszystkim dobre łącze internetowe (wi-fi). Platforma nie wymaga instalacji, do dostępu potrzeba jedynie przeglądarki, loginu i hasła. Firma nie pobiera opłat wstępnych, a jedynie miesięczną opłatę licencyjną w wysokości od 2 do 9 zł za ucznia, w zależności od ich liczności.

Komentarze
  • Franczyza czy agencja? cz.3

    W systemie agencyjnym mogą działać nie tylko banki, ale również sklepy, np. odzieżowe czy …
  • Franczyza czy agencja? cz.2

    Zawarcie umowy franczyzowej na czas określony jest korzystne dla obu stron. Franczyzodawcy…
  • Franczyza czy agencja? cz.1

    Franczyza to system stałej współpracy pomiędzy dwoma przedsiębiorcami -franczyzobiorcą ora…
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Ciekawostki

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Preparaty na wzmocnienie naczyń krwionośnych

Preparaty na wzmocnienie naczyń krwionośnych Naczynia krwionośne wchodzą w skład układu kr…