Z platform językowych FunEngilsh.pl korzystają szkoły i biblioteki w Polsce i poza granicami kraju.

FunEnglish.pl to e-learningowy portal dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych. Z platform językowych FunEnglish. pl korzystają szkoły oferujące kursy z angielskiego, francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, a także firmy prowadzące zajęcia z angielskiego dla dzieci. Z usług firmy w poprzednim roku skorzystało 70 placówek. Dodatkowo, platforma funenglish wykorzystywana jest w 900 bibliotekach i 800 szkołach podstawowych na zasadzie sprzedaży licencji.

– Do końca września bieżącego roku zamierzamy zdobyć tylu partnerów, żeby przekroczyć liczbę 1000 szkół i 1000 bibliotek – mówi Krzysztof Wojewodzie z firmy FunEngilsh.pl. – Chcemy także pozyskać 70 szkół językowych.

Firma rozrasta się również na rynku naszych zachodnich sąsiadów. Dzięki sprzedaży licencji partnerowi na rynku niemieckim, uruchomione zostały strony english123.de i ingles123.es. Metoda nauczania sprzedawana jest także w Hiszpanii i Ameryce Południowej. Wkrótce będzie dostępna także we Francji, Włoszech i Rosji.

Szkoła językowa, która chce skorzystać z produktu FunEngilsh.pl musi mieć przede wszystkim dobre łącze internetowe (wi-fi). Platforma nie wymaga instalacji, do dostępu potrzeba jedynie przeglądarki, loginu i hasła. Firma nie pobiera opłat wstępnych, a jedynie miesięczną opłatę licencyjną w wysokości od 2 do 9 zł za ucznia, w zależności od ich liczności.

Komentarze
 • Franczyza czy agencja? cz.3

  W systemie agencyjnym mogą działać nie tylko banki, ale również sklepy, np. odzieżowe czy …
 • Franczyza czy agencja? cz.2

  Zawarcie umowy franczyzowej na czas określony jest korzystne dla obu stron. Franczyzodawcy…
 • Franczyza czy agencja? cz.1

  Franczyza to system stałej współpracy pomiędzy dwoma przedsiębiorcami -franczyzobiorcą ora…
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
 • Dlaczego warto zdecydować się na lampy zewnętrzne?

  Niektórzy traktują ten aspekt zupełnie po macoszemu. Jest to jednak błędne podejście do te…
 • posadzki betonowe

  Nie bójmy się postawić na posadzki betonowe. Wybór tylko jeden. Betonowe posadzki coraz cz…
 • Gadżety miesiąca

  TANIE 360 STOPNI – GIGABYTE JOLT DUO Oto najtańsza kamera 360, dostępna obecnie na r…
Załaduj więcej Ciekawostki

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Co to jest dioptromierz?

Co to jest dioptromierz? Wady wzroku są coraz powszechniejsze wśród ludzi, również wśród d…