W ostatnich latach w Polsce widać znaczący wzrost liczby mężczyzn, którzy o siebie dbają. Coraz więcej facetów dba o wygląd zewnętrzny chodząc na siłownie, dbając o zarost, nosząc coraz odważniejsze fryzury i starając się modnie ubrać. W tym tekście chciałbym się zająć wizytówką każdej stylizacji czyli butami. Często się słyszy, że jest to najważniejszy element naszej kreacji, dlatego ważnym jest, żeby w swoim arsenale posiadać buty na każdą okazję. Myślę, że najlepszym sposobem na omówienie ,, must have” męskiej półki z butami będzie podzielenie jej na okresy związane z nadejściem nowych pór roku.

Zaczynając od lata, myślę, że na ten czas warto zaopatrzyć się będzie w klasyczne trampki, które idealnie pasują do luźnych stylizacji na co dzień, ale również świetnie się spiszą założone do bardziej oficjalnych zestawów z koszulą i marynarką. Myślę, że jest to najlepsze rozwiązanie jeżeli byśmy chcieli zaopatrzyć się tylko w jedną parę butów na ten okres.

Po lecie nadchodzi jesień, więc omówimy teraz jakie buty będą najlepsze na tę porę. W tym przypadku skupiłbym się bardziej na wyborze solidnych butów ze skóry, najlepiej w ciemnych kolorach, tak żeby było nam jak najłatwiej utrzymać je w czystości. Jeśli chodzi o model to myślę, że fajną opcją będzie postawienie na jakieś klasyczne sneakersy o kształcie, który nam się najbardziej podoba, jednak warto, żeby w tym wypadku były to markowe buty męskie, bo da nam to gwarancję solidności i długowieczności.

Kolejną porą jest zima i tutaj wybór obuwia zależy od tego w jaki sposób się przemieszczamy w miejscu naszego zamieszkania. Jeśli większość czasu spędzamy podróżując samochodem, to wystarczą nam lekko ocieplane buty za kostkę, natomiast jeśli wykorzystujemy do poruszania się komunikację miejską, to warto żeby obuwie było ocieplane futrem (najlepiej naturalnym), do tego warto by było żeby były wodoodporne. Uniwersalnym modelem wpisującym się w taką aurę są klasyczne trapery.dostępne w różnych długościach.

Ostatnią porą roku jest wiosna i tutaj sprawa jest najprostsza, jest to pora roku podobna pod względem temperatur do jesieni, więc będziemy nosić podobne obuwie z tym, że tutaj postawiłbym na jakieś jaśniejsze kolory obuwia. Jeśli chodzi o model, to również byłby to klasyczne sneakersy lub jakieś skórzane trampki.

Jak widzisz, żeby skompletować swoją półkę nie musisz posiadać nie wiadomo ilu par butów, ważne żeby postawić na jakość i uniwersalność. Jeśli chcesz mieć gwarancję, że twoje obuwie będzie długowieczne, to warto zawsze stawiać na markowe buty męskie. Pamiętaj jednak, że żadne buty, nawet najbardziej solidne nie przetrwają długo jeśli nie będziesz ich należycie pielęgnować, dlatego przy zakupie uzbrój się w kosmetyki, które pozwolą Ci o to zadbać.

https://atamanshop.pl/

 

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Mężczyzna

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Usługi księgowe dla mikroprzedsiębiorców- czy to ma sens?

Usługi księgowe dla mikroprzedsiębiorców- czy to ma sens? Przedsiębiorcy zatrudniający mni…