Dom Mężczyzna Najlepsze trasy na motocykl w USA

Najlepsze trasy na motocykl w USA

5 min odczyt
0
0
154

Woodsville, NH do Gorham, NH

Reklama: Sklep z odzieżą motocyklową Rybnik

Najdłuższy pojedynczy odcinek północno-wschodniego BDR, ten przejazd przez New Hampshire ma długość 231 mil. Sama przejażdżka nie jest szczególnie trudna, ale brak trudności nadrabia z nawiązką historią i scenerią.

Zaledwie kilka kilometrów dalej wiejską polną drogą od Woodsville i po przekroczeniu długiego, zadaszonego mostu dotrzesz do Brick Store w Bath. Brick Store to najstarszy działający sklep wielobranżowy w Stanach Zjednoczonych, założony w 1791 roku. Znany z doskonałych krówek, wędzonych produktów i doskonałych delikatesów. Jest to świetne miejsce na śniadanie i lunch na wynos. Właściciel, Scott, jest zapalonym motocyklistą.

Odcinek 6 wije się malowniczymi drogami gruntowymi od zachodniej granicy w kierunku wschodnim, przechodząc przez lasy i pola uprawne, a także niektóre posiadłości dla koni. Przecinając Interstate 93, trasa wiedzie Sandwich Notch Road z Thornton do Sandwich, zbudowaną w 1801 roku dla społeczności rolniczej zamieszkującej ten obszar. Droga jest teraz jednopasmową drogą gruntową, która jest świetna do jazdy, ale pamiętaj, że jest to ruch dwukierunkowy przez cały czas. Koniecznie musisz zatrzymać się w samoobsługowej lodziarni i serowarni Sandwich Creamery, schowanej przy polnej drodze, z dala od utartych szlaków. Naszym ulubionym smakiem był Dirt Road – idźcie do postaci. Niedługo potem znajdziesz wspaniały widok na górę Chocorua i jezioro Chocorua.

Skręcając na północ, trasa prowadzi przez około dziesięć mil autostradą Kancamagus. Autostrada nosi imię wodza Kancamagusa, „Nieustraszonego” z plemienia Panacook. Krajobraz rzeki Swift i gór jest spektakularny, zanim skręcisz w Bear Notch Road. Drogi leśne w Lesie Eksperymentalnym Bartlett przerywają jazdę po większej ilości brudu, zanim przejadą przez Franconia Notch na NH Route 302. Po minięciu hotelu Mount Washington trasa wiedzie Jefferson Notch Road wokół podstawy Mount Washington. Wkrótce docenisz każdą drogę zwaną „wycięciem” w New Hampshire.

Białe Góry, a zwłaszcza Góra Waszyngtona, są spektakularnym widokiem i punktem kulminacyjnym NEBDR. Nie można przegapić Mt. Washington Auto Road – jest to 7-milowa droga asfaltowa i gruntowa na szczyt na wysokości 6288 stóp. Obserwatorium pogodowe jest obsługiwane przez 365 dni w roku i zarejestrowało jedne z najwyższych wiatrów na świecie – 231 mil na godzinę. Pogodne dni oferują niesamowite widoki 360 stopni na sto mil. Na szczycie znajduje się restauracja i muzeum. Pobliskie Gorham jest idealnym miastem White Mountain na nocleg. Jeśli nie byłeś w stanie dotrzeć do Góry Waszyngtona, kiedy przybyłeś do miasta, możesz dać mu świeży start następnego ranka.

Jak widać, wschodnie Stany Zjednoczone oferują wiele wspaniałych przejażdżek dla miłośnika przygód

Komentarze
  • Wyciek można usunąć błyskawicznie

    Lokalizacja wycieków to ważne działanie na rzecz klientów. Niekontrolowany wyciek wody to …
  • Uniwersalne akcesoria do włosów

    Modne upięcie włosów w sprawie, że kobieta wygląda młodo i atrakcyjnie. Ponadto dodaje to …
  • Sprzęty medyczne

    Sprzęty medyczne, zarówno te specjalistyczne (będące na wyposażeniu szpitali i placówek me…
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej sitab
Załaduj więcej Mężczyzna

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Tatuaż na szyi

Tatuaże na szyi są jednymi z najbardziej kontrowersyjnych. Zazwyczaj są pełne życia i osza…